The Landmark Prestige Suite By Vinhomes Saigon

Το The Landmark Prestige Suite By Vinhomes Saigon Πόλη Χο Τσι Μινχ απέχει σχεδόν 3 χλμ. από το Παλάτι της Επανένωσης και προσφέρει κέντρο φίτνες. Οι επισκέπτες έχουν την ευκαιρία να κάνουν τη διαμονή τους σ' αυτό το διαμέρισμα ακόμα πιο συναρπαστική, συμμετέχοντας στις δραστηριότητες, όπως τένις επί χόρτου, μπάντμιντον και μίνι γκολφ.

Οι επισκέπτες έχουν στη διάθεσή τους ρυθμιζόμενο κλιματισμό, μπαλκόνι και μικρή κουζίνα.

Αυτό το κατάλυμα επίσης διαθέτει βεράντα.

Υπάρχει επίσης μικρή κουζίνα, όπου μπορείτε να φτιάξετε ένα απλό γεύμα.

Το Μουσείο Πολεμικών Καταλοίπων απέχει περίπου 10 λεπτά οδικώς από αυτό το διαμέρισμα. Επίσης η Όπερα βρίσκεται σε απόσταση περίπου 2 χλμ. Το πλησιέστερο αεροδρόμιο είναι ΔιεθΝές Tan Son Nhat που βρίσκεται σε απόσταση 5 χλμ από το The Landmark Prestige Suite By Vinhomes Saigon, και ο σταθμός λεωφορείων Cho Van Thanh βρίσκεται σε απόσταση μόλις 10 λεπτών με τα πόδια.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near The Landmark Prestige Suite By Vinhomes Saigon Πόλη Χο Τσι Μινχ
Vinhomes Central Park Apartment Landmark Can Ho Dv
Τιμή μόνο για κινητά

Vinhomes Central Park Apartment Landmark Can Ho Dv

6.2
Ευχάριστο 5 σχόλια
23 μ από το κατάλυμα
USD 43 USD 39
ανά νύχτα
Landmark Luxury Residence - Luna Apartment
Τιμή μόνο για κινητά

Landmark Luxury Residence - Luna Apartment

23 μ από το κατάλυμα
USD 35 USD 32
ανά νύχτα
Landmark 81 Condotel Suite
Τιμή μόνο για κινητά

Landmark 81 Condotel Suite

41 μ από το κατάλυμα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Tan Son Nhat
    12 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Hoa Hung Train Station
    4,9 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Δωρεάν πάρκινγκ

    Λεωφορείο

    • Μεταφορά από το αεροδρόμιο (με χρέωση)

    Δραστηριότητες

    • Κέντρο γυμναστικής
    • Ένα γήπεδο τέννις
    • Μπάντμιντον
    • Ένα γήπεδο γκολφ

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Χρηματοκιβώτιο
    • 24ωρη υποδοχή
    • VIP check-in/ -out
    • Γρήγορο check-in/ -out
    • 24ωρη ασφάλεια
    • Αποθήκευση αποσκευών
    • Δωμάτιο με θυρίδες
    • Ανταλλακτήριο συναλλάγματος
    • Κομμωτήριο
    • Υπηρεσία δωματίου
    • Υπηρεσίες καθαριότητας
    • Ενοικίαση αυτοκινήτου
    • Πλύσιμο ρούχων
    • Στεγνοκαθαριστήριο
    • Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
    • Υπηρεσία αγοράς τροφίμων
    • Υπηρεσίες καταστημάτων
    • Ποτό καλωσορίσματος

    Γεύματα

    • Εστιατόριο
    • Μπαρ/ Lounge
    • Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
    • Χώροι/ Τραπέζια για Πικνίκ
    • Συσκευασμένα μεσημεριανά γεύματα
    • Ειδικά διαιτητικά μενού

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες
    • Παρκοκρέβατα
    • Καροτσάκι μωρού
    • Παιδικός μπουφές
    • Παιδική χαρά

    Αναψυχή

    • Εξωτερική πισίνα
    • Ομπρέλες θαλάσσης
    • Ξαπλώστρα
    • Κήπος
    • Παροχές BBQ
    • Πισίνα με θέα
    • Ρηχή πισίνα

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Παράθυρα με ηχομόνωση
    • Καθιστικό
    • Αίθριο
    • Ταράτσα
    • Έπιπλα κήπου
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Υποαλλεργικά δωμάτια
    • Ανελκυστήρας
    • Μηχάνημα ΑΤΜ
    • Καφετέρια
    • Αυτόματοι πωλητές
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Πυροσβεστήρες
    • Κάρτα-κλειδί
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 14:00 έως 23:00
    Check-out: από 11:00 έως 12:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το The Landmark Prestige Suite By Vinhomes Saigon;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το The Landmark Prestige Suite By Vinhomes Saigon περιλαμβάνουν Ho Chi Minh City Museum, Saigon Zoo And Botanical Garden καθώς και Traditional markets.
    • ❓
      Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το The Landmark Prestige Suite By Vinhomes Saigon;
      Η τιμή κράτησης στο το The Landmark Prestige Suite By Vinhomes Saigon θα είναι 285$.
    • ❓
      Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το The Landmark Prestige Suite By Vinhomes Saigon;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το The Landmark Prestige Suite By Vinhomes Saigon περιλαμβάνουν Bornga και Blank Lounge Landmark και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • ❓
      Διαμέρισμα προσφέρει Ίντερνετ;
      Ναι, διαμέρισμα προσφέρει Wi-Fi.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Tan Son Nhat
    12 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Hoa Hung Train Station
    4,9 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    The Landmark Prestige Suite By Vinhomes Saigon Πόλη Χο Τσι Μινχ

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο